Čištění auta aneb kolik stojí detailing interiéru?

Date:

Počet motorových vozidel na českých silnicích neustále stoupá, což na trhu otevírá další podnikatelské příležitosti, kterých se šikovní podnikatelé snaží využít. Jednou z nich je i profesionálně prováděné čištění interiérů. Na to drtivá většina řidičů zapomíná, takže některá vozidla po nastoupení připomínají množstvím špíny a nečistot spíše řemeslnou dílu. Pokud si ovšem zakládáte na čistém interiéru, není nic jednoduššího než se obrátit na odborníky.

Co je detailing interiéru?

Detailing představuje pouze jiný výraz pro čištění interiéru aut. Specializovaná společnost s dlouholetou působností se konkrétně zaměřuje kromě jiného také na čištění sedaček v autě kožených i látkových. Samozřejmostí je použití moderních čisticích prostředků a technologií, včetně velmi populárního parního čističe. Díky tomu je vyčištění interiéru provedeno v krátké době s maximální šetrností ke všem materiálům nacházejícím se uvnitř vozidla.

Kolik čištění stojí?

Všem vám je asi jasné, že profesionální čištění auta nebude zadarmo. Máte pravdu, ovšem renomovaná firma vyznává zákaznicky příznivou cenovou politiku. Například vyčištění interiéru u Škody Fabia vyrobené v roce 2002 přijde na přibližně 2 500 Kč. V rámci základního balíčku je provedeno kompletní vysátí včetně zavazadlového prostoru a také ruční čištění stropních panelů nebo detailní čištění palubní desky. Provedení takového čištění zabere asi 1 den.

Jak si čištění objednat?

Pakliže toužíte po čištění interiéru u vašeho plechového miláčka, stačí na internetových stránkách renomované firmy vyplnit nezávaznou kalkulaci. Do jednoduchého formuláře zadáte potřebné údaje o vozidle a během několika vteřin přesně víte, na nakolik vás údržba interiéru vyjde. Následně si stačí jeden z nabízených balíčků objednat a společnost provádějící čištění vozidel vás sama kontaktuje s podrobnostmi.

Investice do vyčištění interiéru se rozhodně vyplatí. V autě každý řidič stráví stovky hodin ročně, takže byste měli dbát na to, abyste se při řízení cítili komfortně.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol: Moderní řešení s využitím informačního systému

Správa mateřských škol nikdy nebyla jednodušší. Díky moderním technologiím,...

Poznejte kvality, které mají značkové helmy, brýle a chrániče pro cyklistiku 

Naše bezpečnost by měla být při cyklistice stejně důležitá,...

Jak správně vybrat společnost, která poskytuje půjčky pro seniory?

Lidé ve středním věku ve většině případů nemají problémy...

Srovnání Speedify VPN Free vs IVPN: V čem je která lepší?

Vyplatí se objednat Speedify VPN Free, nebo raději zvolit...