VILEDA INFINITY FLEX SUŠÁK NA PRÁDLO 30 M

Date:

Vileda Infinity Flex je perfektní a flexibilní řešení pro vaše prádlo. Ať už máte malé nebo velké kusy prádla, velký sušák na prádlo se perfektně přizpůsobí vašim potřebám.

Hned na úvod pár předností, které vás jistě přesvědčí:

Až 30 metrů sušící plochy – ideální při velkém praní
Centrální teleskopické dráty nastavitelné od 117 cm do 205 cm
Vysoká křídla: ideální pro sušení dlouhých kusů prádla
Velké a extra odolné dráty
Velmi stabilní a jednoduchý na manipulaci
Kompletně sestavený pro snadné používání
Vhodný do interiéru i exteriéru
Další výhody:

  1. Roztažitelné dráty až do 2 m

Díky roztažitelným teleskopickým drátem je Vileda Infinity Flex ideální pro sušení i velkých kusů prádla, jako jsou například plachty a ubrusy.

  1. Vysoká křídla s XXL dráty

Vileda Infinity Flex je spolehlivý pomocník při rodinném praní, neboť můžete zavěsit obsah několika dávek z pračky najednou. Vysoká křídla jsou navíc ideální pro delší kusy prádla, jako jsou kalhoty a další prádlo.

  1. Velmi stabilní a kompletně složený

Nové červené klouby zajišťují vysokou stabilitu a jsou již smontovány pro pohodlnější a jednodušší použití. Stačí jej otevřít a užít si sušení prádla nejpohodlnějším způsobem.

Více informací o sušáku Vileda Infinity Flex

Se sušákem Vileda Infinity Flex je sušení vašeho prádla pohodlnější než kdykoli předtím. Flexibilní sušák lze roztáhnout a dosáhnout tak maximální sušící plochy až 30 metrů pro pohodlné a praktické použití. Potřebujete sušit ubrusy, prostěradla nebo velké množství prádla? Díky teleskopickým centrálním drátem (roztažitelným od 117 do 205 cm) můžete velké kusy prádla snadno zavěsit, aniž byste je museli skládat. A jelikož je sušák vysoký až 1 metr, vaše prádlo se nedotýká země.

Pokud potřebujete ještě více místa, velká boční křídla vám umožní zavěsit i ty nejdelší oděvy, jako jsou kalhoty nebo šaty. Také malé kusy prádla, jako jsou ponožky a spodní prádlo, lze rychle umístit do držáku na drobné předměty, aniž byste potřebovali kolíčky na prádlo.

Roztažitelný a velmi odolný

Díky nové technologii jsou teleskopické dráty extrémně odolné, trvanlivé a ultra silné. Vzhledem k jejich tloušťce zůstává na prádle méně záhybů, což vám urychlí následné žehlení. Pevné paralelní nohy poskytují velkou stabilitu, i když je sušák zcela roztažen a naložen. Jeho nové praktické klouby jsou plně smontovány, aby poskytly ještě vyšší stabilitu a zabezpečily snadné zavírání a otevírání Infinity Flex. V zájmu ještě větší bezpečnosti disponuje sušák bezpečnostním zámkem křídel, čímž se vyhnete náhodnému otevření sušáku.

Drying Laundry with blue sky in background

Pokud rádi sušíte prádlo venku: Vileda Infinity Flex je vyroben z oceli a hliníku – navržen pro použití v interiéru i exteriéru. Nezapomeňte jej však poté uložit zpět dovnitř, když je vaše prádlo suché, abyste prodloužili jeho životnost, protože špatné počasí by mohlo ocel poškodit.

Sušák na prádlo je vybaven dvěma kolečky, která vám umožní sušák pohodlně přemísťovat, i když je naplno naložen. Po použití lze sušák Vileda Infinity Flex snadno skladovat díky bezpečnostnímu zámku křídel, který zabraňuje náhodnému otevření sušáku.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol: Moderní řešení s využitím informačního systému

Správa mateřských škol nikdy nebyla jednodušší. Díky moderním technologiím,...

Poznejte kvality, které mají značkové helmy, brýle a chrániče pro cyklistiku 

Naše bezpečnost by měla být při cyklistice stejně důležitá,...

Čištění auta aneb kolik stojí detailing interiéru?

Počet motorových vozidel na českých silnicích neustále stoupá, což...

Jak správně vybrat společnost, která poskytuje půjčky pro seniory?

Lidé ve středním věku ve většině případů nemají problémy...