Poznejte kvality, které mají značkové helmy, brýle a chrániče pro cyklistiku 

Date:

Naše bezpečnost by měla být při cyklistice stejně důležitá, jako např. technický stav kola. Tak, jako byste nejeli s píchlou duší, tak byste neměli jezdit např. bez kvalitní helmy. Důvod je prostý. Stačí jeden nešťastný pád, který ani nemusí být způsoben cizím zaviněním jako třeba při autonehodě, a neštěstí je na světě. Hlavu bychom si měli na kole stále chránit.

Helmy na kolo pro vaši bezpečnost

K velmi populárním patří helmy, brýle a chrániče ENDURA. O vaši hlavu se helmy ENDURA postarají při běžných i mimořádných pádech. Patří k nejkvalitnějšímu zboží, které si můžete, co se týče výrobců helem koupit. Endura byla založena ve Skotsku již v roce 1993. Na trh přinesla mnoho produktů, jež si okamžitě získaly mezi cyklisty velkou popularitu. Postupně se stala globálním lídrem na trhu, a to nemluvíme jen o helmách, chráničích a brýlích, ale i o oblečení pro cyklisty všeobecně. 

Značku ENDURA vyhledává mnoho špičkových světových týmů, které zahrnují hvězdy silniční cyklistiky, triatlonu a mtb. Produkty jsou dokonce testovány v aerodynamickém tunelu, aby se odhalilo, jestli má ty pravé vlastnosti, které má mít.

Aktuálně si už za 1 299 Kč můžete koupit ENDURA helmu HUMMVEE v matném černém provedení. Jedná se o městskou a trialovou cyklistickou přilbu s odnímatelným polstrováním, síťkou proti hmyzu.

Tretry a boty jsou spjaté s výkonem

Podívejte se také na tretry a boty ENDURA. Volit můžete různé boty s odlišným zavazováním i na různé styly jízdy. Díky správné obuvi podáte lepší výkon, vyhnete se bolestem nohou, ale také dojedete dále a noha se vám nebude smekávat z pedálu.

Kompletní nabídku nejrůznějších typů helem, chráničů, brýlí, ale také obuvi značky ENDURA, na vás čeká na bikero.cz. Nechybí zde zajímavé a lákavé akce, díky nimž si cyklistickou výbavu koupíte mnohem levněji. Přesvědčte se sami. 

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol: Moderní řešení s využitím informačního systému

Správa mateřských škol nikdy nebyla jednodušší. Díky moderním technologiím,...

Čištění auta aneb kolik stojí detailing interiéru?

Počet motorových vozidel na českých silnicích neustále stoupá, což...

Jak správně vybrat společnost, která poskytuje půjčky pro seniory?

Lidé ve středním věku ve většině případů nemají problémy...

Srovnání Speedify VPN Free vs IVPN: V čem je která lepší?

Vyplatí se objednat Speedify VPN Free, nebo raději zvolit...