JAK VYZRÁT NA STRIE A CELULITIDU?

Date:

S přicházejícím jarem, přibývající frekvencí slunečných dní a zkracujícími se sukněmi začínáme více myslet na stav naší pokožky na nohou. Častým problémem u nás žen bývá celulitida a strie. Věděli jste, že tyto estetické nedokonalosti trápí téměř 90% žen? Je známo, že výskyt celulitidy a strií je ovlivněn především genetikou a životosprávou. Avšak do jisté míry projevy pomerančové kůže i strií můžeme v dnešní moderní době výrazně ovlivnit například speciálními masážemi, lasery nebo kosmetickými přípravky. Podívejme se na zoubek jednomu tak výjimečnému kosmetickému produktu, který umí zlepšit strukturu pokožky již za 28 dní.

na strie a celulitidu
Zeštíhlení 2v1 nebo příprava na léto

Unikátní sérum od české značky Manufaktura pro redukci celulitidy zpevňuje, zeštíhluje a účinně bojuje proti striím. Při pravidelném používání snižuje výskyt pomerančové kůže až o 39,5% a redukuje objem stehen až o 1 cm.

Kouzlo z přírody…

Zeštíhlující sérum na celulitidu a strie Manufaktura obsahuje účinnou přírodní látku PROVISLIMTM, která byla oceněna na světové výstavě v Miláně. Zlepšuje elasticitu kůže, podporuje odbourávání tuku a snižuje jeho ukládání. Klinické testy prokázaly, že při pravidelném používání gelu s obsahem PROVISLIM komplexu po dobu 2 měsíců 2x denně došlo ke snížení efektu „pomerančové kůže“ až o 39,5%, k redukci objemu stehen až o 1 cm a ke zlepšení elasticity pokožky až o 48 %.

na strie a celulitidu
Další aktivní látkou je STRIOVERTM, která minimalizuje vzhled strií již za 28 dní. Regeneruje, zesiluje a strukturuje pokožku, a proto je skvělou prevencí vzniku nových strií.

Close-up of female hip with a stretch marks before treatment

Co další sérum nabízí?

Olej z pupečníku asijského napomáhá hojení ran a pružnosti cévních stěn, což přispívá k integritě pojivové tkáně. Obsažený kofein podporuje tvorbu nových kožních buněk, snižuje viditelnost jizev, stimuluje tvorbu kolagenu a celkově zlepšuje stav pleti. Podporuje také činnost oběhového systému. Hroznový olej, extrakt a výtažky z vína regenerují, hydratují, omlazují, zlepšují elasticitu pokožky a napomáhají v boji proti celulitidě.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol: Moderní řešení s využitím informačního systému

Správa mateřských škol nikdy nebyla jednodušší. Díky moderním technologiím,...

Poznejte kvality, které mají značkové helmy, brýle a chrániče pro cyklistiku 

Naše bezpečnost by měla být při cyklistice stejně důležitá,...

Čištění auta aneb kolik stojí detailing interiéru?

Počet motorových vozidel na českých silnicích neustále stoupá, což...

Jak správně vybrat společnost, která poskytuje půjčky pro seniory?

Lidé ve středním věku ve většině případů nemají problémy...