JEMNÉ, DŮKLADNÉ A UDRŽITELNÉ: VÁŠ NOVÝ ZPŮSOB ČIŠTĚNÍ PLETI

Date:

Přicházejí pomalu, ale jistě. Nová generace tuhých mýdel se v našich koupelnách objevuje nejen v podobě klasických produktů na mytí, ale třeba i šamponů či balzámů. Jejich složení totiž miluje nejen pokožka a vlasy, ale i příroda. S ohledem na poslední trendy přichází NIVEA s novou řadou čistících pleťových mýdel MagicBAR, která splňuje podmínky udržitelnosti, a přitom má všechny vlastnosti čistících produktů, které očekáváte.

Čištění je naprostým základem péče o pleť, a to i když se nelíčíte. Nejde jen o odstranění zbytků make-upu. Ulpívá na ní i prach a další nečistoty z ovzduší, ale i maz a pot, který pokožka přirozeně produkuje. Důležité je vybrat produkt pro váš typ pleti. Zapomeňte na radu, že na tvář nepatří mýdlo. To klasické tedy samozřejmě ne, ale pokud sáhnete po některém z čistících pleťových mýdel MagicBAR NIVEA, chybu rozhodně neuděláte. Naopak!

Proč sáhnout po čistících mýdlech NIVEA MagicBAR

Klasická mýdla jsou alkalická, takže mají pH vysoko nad přirozeným pH pokožky. V důsledku toho mohou pokožku dráždit a vysušovat ji. Citlivá je zejména pleť obličeje, pro kterou se čištění klasickým mýdlem vůbec nehodí. Proto byla při vývoji NIVEA MagicBAR použita speciální technologie Syndet, díky které je jejich pH kolem 5, což je přirozená pH hodnota pokožky. Mýdla NIVEA MagicBARs proto čistí velmi jemně, a současně přitom efektivně jako ostatní čistící produkty značky NIVEA.

Hvězdy udržitelnosti

Je skvělé, když můžete spojit příjemné s užitečným. A to v případě nových čistících mýdel NIVEA MagicBAR na obličej platí dokonale. Nejenže se jedná o perfektní způsob čištění obličeje, kterým dokonale odstraníte make-up a další nečistoty, ale současně jde o nejudržitelnější produkty na čištění obličeje, které Nivea za 150 let zkušeností s pletí vyvinula. Složení neobsahuje mikroplasty, 99 % ingrediencí je 100 % veganských. Obaly jsou plně recyklovatelné. NIVEA MagicBAR je první certifikovaná série přírodní kosmetiky značky NIVEA, která splňuje všechny přísné směrnice Ecocert® Cosmos Natural Label.

Další výhody tuhých mýdel:

Šetří vodu. Tekuté kosmetické produkty obsahují až 80% vody. Zbytečně. Tuhé mýdlo stačí jen namočit a udělá vám stejnou službu.
Jsou praktické. Mýdla jsou zabalena do papírového obalu, takže se vejdou skoro všude, což oceníte zejména při cestování. A nemusíte se bát, že by se vám nebodaj vylili, co se u tekutých produktů občas stává.
Snižují množství odpadu. Díky tomu šetří životní prostředí, pro které představuje zejména plastový odpad obrovský problém.
Neobsahují chemické konzervanty, jelikož v nich není voda. Oceníte to zejména tehdy, máte-li citlivou pokožku.

Woman applying face cream at home

Jak mýdla skladovat?

Ideální je sehnat si mýdleničku, tedy odkládací nádobku, na které produkt dobře vyschne a nerozmočí se. Proto je důležité, aby měla nádobka odtokové dírky či vroubkovaný povrch. Je vhodné ji odložit na místo, kam se nedostane například voda ze sprchy, aby mýdlo nevlhlo.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol: Moderní řešení s využitím informačního systému

Správa mateřských škol nikdy nebyla jednodušší. Díky moderním technologiím,...

Poznejte kvality, které mají značkové helmy, brýle a chrániče pro cyklistiku 

Naše bezpečnost by měla být při cyklistice stejně důležitá,...

Čištění auta aneb kolik stojí detailing interiéru?

Počet motorových vozidel na českých silnicích neustále stoupá, což...

Jak správně vybrat společnost, která poskytuje půjčky pro seniory?

Lidé ve středním věku ve většině případů nemají problémy...