NOVÝ STYL PRO KLUKY: ABSTRAKCE, KAM SE PODÍVÁŠ

Date:

Pokud máte doma menšího či většího mladého pána, určitě vás bude zajímat, co „poletí“ nejbližší sezónu. Jaro v chlapecké módě se ponese ve stylu abstraktních vzorů, skvrn, fleků, kombinací pestrých barev. Najdeme je na každém kousku oblečení – od spodního prádla po čepice a bundy.

Praktičnost, ale také schopnost upoutat

Časy, kdy bylo chlapecké oblečení nenápadné a používalo jen černou, modrou a případně ještě pár dalších zemitých barev, je naštěstí už za námi. Co stále zůstává a dostává stále větší význam, je praktičnost oblečení. Ta se odráží nejen na nových použitých materiálech, ale také na střizích, které zbytečně nepřekážejí, ale také netlačí a neominují.

Z barev, které přibývají do chlapecké módy v tomto období, určitě je třeba zmínit růžovo-oranžovou, světle žlutou, světle tyrkysovou či pistáciovou.

Two happy little kids boys embracing in rural settings. Funny children, siblings and best friends making vacations and enjoying summer day. Family portrait. Life in the Countryside

Abstraktní vzory a fleky

Největším trendem však v příštích měsících budou trička, mikiny a bundy s abstraktními barevnými vzory. Můžeme je zařadit do dvou kategorií. Do první patří outfity, které jsou z kompletně „pomalované“ látky flekatými vzory. Do druhé kousky, které nesou jen pár barevných abstraktních vzorů na jednobarevném podkladu. Obě vypadají skvěle a dobře se kombinují. Díky těmto novinkám mají i kluci možnost vychutnat si zajímavé kombinace, které lze vytvořit z pár kusů oblečení.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol: Moderní řešení s využitím informačního systému

Správa mateřských škol nikdy nebyla jednodušší. Díky moderním technologiím,...

Poznejte kvality, které mají značkové helmy, brýle a chrániče pro cyklistiku 

Naše bezpečnost by měla být při cyklistice stejně důležitá,...

Čištění auta aneb kolik stojí detailing interiéru?

Počet motorových vozidel na českých silnicích neustále stoupá, což...

Jak správně vybrat společnost, která poskytuje půjčky pro seniory?

Lidé ve středním věku ve většině případů nemají problémy...