TRENDY NA JARO A LÉTO 22: ŽIVOT JE ÚŽASNÝ!

Date:

Život je úžasný, život je barva, světlo a štěstí. Život je udržitelný, protože milujeme svět. Život je rozmanitost ve všem, co děláme: v oděvech, vzorech a lidech. Život je směs. Život je legrace, je to legrace a dobrý humor. Zhruba tohle jsou motta módních návrhářů, kteří navrhovali kolekce pro jaro a léto 2022.

trendy pro jaro a léto
Výsledkem jsou outfity plné zářivých barev, pestrých potisků. Fungují univerzálně. Přesto jim nechybí ženské tvary – dlouhé šaty s výřezy, krátké šaty obepínající postavu, body s otvory na zádech a topy bez ramínek.

Potisk, nápisy, patchwork

Jaro a léto letošního roku budou neuvěřitelně pestré. Přichází sezóna plná potisku, nápisů, výstřižků z novin, stále jsou u moci patchworky, smíšené zvířecí vzory, tropické a romantické květiny, fotopotisky a barevný mořský svět. Z látek představují top tkaniny z udržitelných eko-friendly vláken: BCI bavlna (100% naší Denim), Jen zingTM Ecovero, Livaeco viskóza, TencelTM od Lyocell a recyklovaná vlákna (polstrovaná, polyesterová, bavlna a polyamid).

Síla přírody zosobněná do extrému

Na jarních a letních outfitech najdete vše od romantických květin po tropické rostliny ve více verzích. Do pozornosti se dostávají červená a černá, ale také neutrální tóny, které se hodí ke všemu. Trendy jsou jakékoli druhy zvířecího potisku, nášivky s obrázky a uměním, které zjemňují drsné rockové oděvy.

Eklektický barevný vesmír

Barokní styl sloučený s minimalistickými střihy, kombinace na první pohled protichůdných stylů, patchwork, barvy ze Středomoří či přímo zpod mořské hladiny najdeme i na džínovém oblečení.

Portrait of a young woman

Pokud chceme zaujmout, můžeme vsadit na prvky boho-stylu a jeho uvolněné nadrozměrné, a přitom jednoduché outfity v bílé, béžové a černé. Boho styl miluje rozkošné detaily: třásně, výšivky, krajka, flitry, výřezy…

Ranč, koně, prérie, romantické procházky, ale také drsné kovbojské akce – to vše připomíná Divoký západ. Western styl však nezůstává zapomenut. Vrací se v podobě jarních… Čti dál
Pro dobrou náladu

Pokud jsme si mysleli, že minulé léto bylo v módě mimořádně barevné, tak se překvapíme letošními trendy. Podobně jako síla přírody, i barva je dovedena do extrému. Tropické potisky ve výrazné barevnosti jsou fantastické na pláž i do města a určitě budeme nepřehlédnutelné.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol: Moderní řešení s využitím informačního systému

Správa mateřských škol nikdy nebyla jednodušší. Díky moderním technologiím,...

Poznejte kvality, které mají značkové helmy, brýle a chrániče pro cyklistiku 

Naše bezpečnost by měla být při cyklistice stejně důležitá,...

Čištění auta aneb kolik stojí detailing interiéru?

Počet motorových vozidel na českých silnicích neustále stoupá, což...

Jak správně vybrat společnost, která poskytuje půjčky pro seniory?

Lidé ve středním věku ve většině případů nemají problémy...