Srovnání Speedify VPN Free vs IVPN: V čem je která lepší?

Date:

Vyplatí se objednat Speedify VPN Free, nebo raději zvolit IVPN? Proklepli jsme si obě VPN, sečetli body a výsledek je 6,2/10 vs 7,2/10.

Rychlost stahování a nahrávání Speedify Free – iVPN, která vítězí?

Rychlost připojení patří nejdůležitější parametry u VPN, a platí to i o Speedify Free VPN a IVPN.

Průměr downloadu u první VPN dosáhl 42 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 209 Mb/s. Speedify Free se projevila o 167 Mb/s pomalejší než iVPN.

Průměrný upload u Speedify Free dosáhl hodnoty 35 Mb/s. IVPN jsme v průměru naměřili 111 Mb/s, a tedy je o 76 Mb/s rychlejší.

U první VPN jsme naměřili průměrnou rychlost odezvy 27 ms. U IVPN laboratoř naměřila 10 ms. Protože platí, že čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, tak Speedify Free je o 17 ms horší.

Průběžné skóre Speedify VPN Free – iVPN je 3 /10 : 7/10.

Zvládá Speedify VPN Free streamování Netflixu?

Dostatečná rychlost je klíčová pro odblokování zahraničního Netflixu, Speedify Free VPN tuto významnou funkci nezvládne. Obecně stačí spustit VPN a z nabídky vybrat zemi, iVPN odblokovat Netflix nemá.

VPN lze použít také pro odblokování videí běžně na YouTube blokovaných, přičemž, IVPN tuto funkci obsahuje. Porovnávaná VPN funkci odblokování YouTube videí zvládá.

Dobrá VPN by měla podporovat také MultiHop připojení, ochranu před únikem DNS a whitelist. Pro příklad Speedify VPN Free nabízí ochranu před DNS únikem a IVPN kupříkladu poskytuje white-listing.

Skóre v sekci funkce tak je 3 /10 : 8/10.

Jak je na tom Speedify Free VPN v nabídce počtu serverů a zemí?

Nízká rychlost VPN může být způsobena nízkým počtem serverů, Speedify Free má 500 serverů. V seznamu iVPN jsme se dopočítali 70 serverů. První z VPN jich tak nabízí o 430 víc .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u iVPN dosáhl počtu 32. Druhá z porovnávaných VPN má 33, o 1 víc. V tomto měření sil tak vítězí .

Doporučujeme sledovat také parametr počtu zařízení, kterých Speedify Free VPN zvládá neomezeně. IVPN povolí připojit současně 7 zařízení. Celý výčet parametrů najdete v článku VPN zdarma.

Které platformy podporuje Speedify VPN Free a jaké umí iVPN?

Podporované systémy patří mezi nejdůležitější parametry, Speedify Free VPN má v nabídce Android, připojí zařízení s operačním systémem iOS. IVPN iPhone zvládá, přístroje s OS Android umí ochránit.

Poskytování informací o uživatelích VPN se řídí zákony země, kde má společnost registrované své sídlo. Speedify VPN Free má kořeny v USA. Druhá porovnávaná VPN má původ na Gibraltaru.

Aplikace Speedify Free VPN není k dispozici v češtině, IVPN česky taky přeložena není.

Ve známkování platforem dosáhla Speedify Free výsledku 9/10, iVPN získává 8/10.

Cena v akci Speedify Free VPN x IVPN

iVPN si lze objednat již za 96 Kč měsíčně, druhou z VPN můžete mít zdarma. Známka obou VPN za poměr ceny a funkcí je 10/10 pro první, respektive 3 /10 pro srovnávanou VPN.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Správa mateřských škol: Moderní řešení s využitím informačního systému

Správa mateřských škol nikdy nebyla jednodušší. Díky moderním technologiím,...

Poznejte kvality, které mají značkové helmy, brýle a chrániče pro cyklistiku 

Naše bezpečnost by měla být při cyklistice stejně důležitá,...

Čištění auta aneb kolik stojí detailing interiéru?

Počet motorových vozidel na českých silnicích neustále stoupá, což...

Jak správně vybrat společnost, která poskytuje půjčky pro seniory?

Lidé ve středním věku ve většině případů nemají problémy...